Медіа

Відкриття мережі молодіжних центрів! Починаємо з м. Ірпінь.

Покращуємо умови для дітей, які перебувають на реабілітації та оздоровленні в дитячому санаторії «Прикарпатський»

 • Читати далі


ДО / ПісляСанаторій "Прикарпатський" в м. Яремче

Покращуємо умови для дітей, які перебувають на реабілітації та оздоровленні в дитячому санаторії «Прикарпатський»

 • Читати далі

  З березня 2022 року Благодійний Фонд «Жовто Блакитні Крила» працює у Яремчанській громаді над покращенням інфраструктури для сімей з дітьми ВПО. 

Музичний кліп від дітей, учасників реабілітаційних виїздів до КарпатЛіто - 2023, м. Яремче

Експертність - гарна штука. Ніколи не завадить. Навіть у тих напрямках, які до основної діяльності мають лише опосередкований стосунок.

 • Читати далі

  Влітку 2023 року Благодійний Фонд «Жовто Блакитні Крила» спільно з партнерами організували реабілітаційні поїздки до Карпат для дітей з Київської та Чернігівської областей, що постраждали від наслідків війни. 
  Команда Фонду помітила, що серед них дуже багато талановитих і креативних молодих людей. Тому разом з БФ «Дитячі Центри України» вирішили створити музичний кліп. Самі. Без сторонньої допомоги. Без професіональних кліпмейкерів. Написали сценарій. Попрацювали над хореографією. Позаймались з дітками вокалом. Відзняли це все на відео. Записали фонограму. І зрештою – змонтували.
  Ось він - результат нашої командної роботи.
  Діти дуже старались. І ми також.
  Дякуємо за сприяння в роботі над кліпом дитячому санаторію «Прикарпатський», Яремчанській громаді, студії звукозапису Nazar records (м. Надвірна, Івано-Франківська область). Особлива подяка – Збройним Силам України за синьо-жовтий прапор над нашими містами, за звільнені з-під окупації кілометри наших територій, за тихі ночі та за можливість жити та працювати на благо рідної України.

Свято для вихованців інклюзивних центрів Фонду з Вишгорода, Макарова та Бучі

Продовжуємо спільно з партнерами реалізацію актуальних та важливих проєктів для українських дітей та їхніх батьків, котрі постраждали від війни. 

 • Читати далі

  Зокрема, свято, яке минулого вікенду відбулося в Бучі для вихованців наших інклюзивних центрів з Вишгорода, Макарова та Бучі реалізоване Фондом за сприяння ChildFund Deutschland та за фінансової підтримки Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine (№ UKR-22/UKR_CBPF/SA1/P-H-S-NFI/INGO/23517)
  Дякуємо партнерам за допомогу та підтримку!

Благодійний аукціон в Іспаніїдля підтримки дітей із шелтеру

Захід відбувся завдяки спільним зусиллям Фонду та клубу Club de Tenis Torrevieja, Los Balcones

 • Читати далі

  Метою благодійного аукціону було зібрати підтримку для дітей, котрі перебувають у шелтері для відкриття нового спортивного напрямку - занять з великого тенісу.
  Наразі заняття з групами стартували. Забезпечено:
  Ракетки Babolat I Wilson.
  М'ячики, аксесуари, кошик для тренера.
  Незабаром отримаємо облаштування для майданчика, лавочки, шафи для зберігання інвентаря і будемо готуватися до перших змагань.
  А тим часом ми не зупиняємо збору допомоги для дітей.
  Маємо амбітні плани ще до зими накрити єдиний майданчик дахом - укриттям, щоб навіть у холодний та дощовий сезон діти мали можливість продовжувати заняття.

Програма реабілітаційних виїздів дітей у відносно безпечні локації

Для дітей, які постраждали від війни, які бачили страхіття, що принесла російська агресія в Україну. 

 • Читати далі

  У нас за дев’ять років було багато проєктів. Різних. Великих і важливих, екстрених і актуальних, життєво необхідних і критично нагальних. Ми їх усі пам’ятаємо до дрібниць, бо кожна наша місія не була схожа на попередню і відрізнялась від наступної. Ми ніколи не вирізняли їх за пріоритетністю, масштабами та затратами – уся допомога важлива, якщо в ній є потреба…

  Але є один проєкт, який для нас усе ж є особливим. Не важливішим за інші, а просто ОСОБЛИВИМ. Теплим, щирим і світлим. Цього разу ми його створили на волонтерських засадах разом з благодійним фондом Дитячі Центри України, БФ. Це програма реабілітаційних виїздів українських діток у відносно безпечні локації. Вона для тих дітей, які постраждали від війни, які бачили страхіття, що принесла російська агресія в Україну. Саме таких дітей ми забезпечуємо медичними послугами, соціально-психологічною допомогою, комплексними оздоровчими програмами. Діти беруть участь у розвиваючих, спортивних та творчих напрямках.

  За 2022-2023 роки наша програма реабілітаційних виїздів охопила понад 800 дітей з Донецької, Луганської, Чернігівської, Київської та інших областей, що постраждали від військової агресії

  Ми маємо намір продовжити програму реабілітаційних виїздів. Потреба в них надзвичайно велика. Тому ми і шукаємо донорів та партнерів, аби охопити якомога більшу кількість українських дітей необхідною допомогою.
  Допоможіть нам зберегти майбутнє України. Ми завжди відкриті до співпраці.