Новини

05.04.2024.М.Ірпінь.Відкриття нового центру для розвитку дітей та молоді.

Illustration

03.04.2024.Дитячий санаторій в м. Яремче щомісячно приймає понад 250 дітей, щорічно більше 3000 дітей з різних куточків України, зокрема з наближених до військових дій регіонів.

Illustration

02.04.2024.Вже понад 9 років команда Фонду працює в гуманітарній сфері.

Illustration

19.03.2024.Наша команда продовжує допомагати сім'ям з дітьми вразливих категорій.

Illustration

29.02.2024.Команда благодійного фонду «Жовто Блакитні Крила» на чолі з директоркою Людмилою Чуркіною зустрілись з заступником міністра освіти і науки України паном Андрієм Сташків Міністерство освіти і науки України

Illustration

18.09.2023.Відбулося офіційне відкриття оновленого Ірпінського ліцею №3

Illustration

17.07.2023.Діти з особливими потребами в Бучі, Вишгороді та Макарові відчули себе шоколадних справ майстрами – героями шоколадного феєричного дійства.

Illustration

07.07.2023.7 липня о 12:00 наш фонд і Яремчанський центр надання соціальних послуг запрошують родини ВПО з дітьми на спільний івент, де всім буде весело, цікаво і корисно

 • Детальніше

  Програма наступна:На майданчику біля міської ради/залізничного вокзалу – розваги та активності для діток
  У приміщенні міської ради:- зустріч з представниками КЗ "Центр надання соціальних послуг";- мініпрезентація проєкту "Сміливість в долонях" від Західноукраїнського консорціуму захисту дітей – докладніше про проєкт тут http://surl.li/insqh;- ігровий тренінг для батьків "Щаслива дитина" на тему «Як сприяти створенню позитивних емоцій дітей та батьків у взаємодії один із одним».
  Програма розрахована на 50 хвилин.
  Просимо родини, котрі хочуть узяти участь у нашому івенті, зареєструватись, надіславши повідомлення на Facebook-сторінку міської ради за цим посиланням:https://www.facebook.com/yamiskradaУ повідомленні залиште наступну інформацію:- ім'я та прізвище законного представника/батьків;- кількість присутніх дітей та їхній вік;
  Ця інформація потрібна для забезпечення події.Бажаємо всім приємного відпочинку, нових емоцій, корисних знань та хорошого настрою!#UkraineHumanitarianFund, #InvestInHumanit, #yellowbluewings

Illustration

28.06.2023.Проєкт "Сміливість в долонях" набуває розголосу та невпинно розширює свої географічні межі.

Illustration

06.06.2023.У День захисту дітей команда БФ Жовто-Блакитні Крила/Yellow-Blue Wings не могла залишитись осторонь та провела розважальний захід з вихованцями Sanatoriy Prykarpatsky

Illustration

31.05.2023.Ми це зробили! У Вишгороді відкрився перший тренінговий центр з навчання першої допомоги. Сьогодні пройшов перший майстер-клас для жителів Вишгорода, в якому інструктори з першої допомоги навчили бажаючих алгоритмам проведення серцево-легеневої реанімації та надання допомоги людині, яка втратила свідомість.

Illustration

31.05.2023.Під час занять у рамках проекту ми сміємось, радіємо, сперечаємось, хвилюємось разом з дітьми. Ми розуміємо й розділяємо їх емоції, через що самі ледь утримуємось від того, щоб поводитись, як діти!

Illustration

31.05.2023.Загальна сума грошової підтримки мешканців района СМУ в м. Ірпінь становитиме 20 905 740,00 грн.
Ми щиро дякуємо партнерської організації WeWorld Onlus і донорської організації Agenzia Italiana per la Cooperazione allo Sviluppo за тривалу та суттєву підтримку постраждалого населення.
І продовжуємо свій шлях гуманітарної допомоги далі!

Illustration

30.05.2023.Наприкінці навчального року діти мріють про канікули та відпочинок від навчання ! Мобільні бригади БФ Жовто-Блакитні Крила прекрасно це розуміють і проводять свої психосоціальні заняття так, щоб кожний відчував себе весело та невимушено.

Illustration

30.05.2023.Дружня комунікація та благодійна співпраця між «Жовто Блакитними Крилами», Lighthouse Makariv та «Дитячими Центрами України» триває. Нещодавно завдяки цій співпраці солодкі подарунки отримали діти Приірпіння та Прикарпаття. Від усіх дітлахів – велика подяка #ЛюбовНеМаєКордонів!

Illustration

26.05.2023.Дозвілля на свіжому повітря щосуботи проводитимуть для груп дітей з особливими потребами, психологі центру Генерація ЮА, що в Вишгороді.

Illustration

22.05.2023.Маємо чудову новину та ще один досвід проведення благодійного аукціону з іноземними партнерами на підтримку дітей в Україні.Цього разу нас підтримала громадськість Іспанії, спортивна спільнота, де під час благодійного заходу були зібрані кошти для запуску розвивального напрямку, спортивної школи в шелтері м. Яремче.

Illustration

17.05.2023.В рамках чергового етапу проекту комплексної підтримки сімей з дітьми з інвалідністю, якісні ортопедичні матраци отримали діти з Києва, Вишгорода та сіл Димерської ОТГ.

Illustration

11.05.2023.Сьогодні розпочата видача гуманітарних наборів родинам Ірпінського ліцею № 3 в рамках спільного проекту БФ Жовто-Блакитні Крила та WeWorld WeWorld Onlus.

Illustration

06.05.2023.Діти з Вишгородської, Димерської та Макарівської громад, в рамках проекту комплексної підтримки сімей, що виховують дітей з інвалідністю, завітали на екскурсію в київський музей «Експериментаніум».

Illustration

03.05.2023.Ірпінь - місто, де ми постійно присутні протягом року. Фонд підтримує ліцей 3 Ірпінський ліцей 3, піклується про учнів ліцею, надає багатоцільову допомогу в відкритому за часи війни хаби Генерація ЮА_Ірпінь.

Illustration

30.04.2023.Команда Фонду разом з друзями з Іспанії готує захід, Благодійну вечірку, яка пройде в Іспанії 14 травня. Благодійний аукціон направлено на збір благодійних внесків які підуть на підтримку дітей, які перебувають в шелтері в Івано-Франківської области.Ми разом збираємо кошти на облаштування та створення спортивного напрямку для дітей та відкриття школи з тенісу.

Illustration

28.04.2023.В Вишгороді є центр «Generation UA" від нашого Фонду, створеній у співпраці з комунальним закладом Навчально - виробничим комбінатом. Це простір, де діти з особливими потребами протягом кількох років отримують профорієнтаційні навички. А родини, що виховують дітей з інвалідністю, завжди мають доступ до комплексної, зокрема психологічної підтримки.

Illustration

26.04.2023.Охоплюємо підтримкою локації де перебувають діти, облаштовуємо приміщення загального користування меблями, диванами. Для душових кімнат передали 3 бойлері.
Цінуємо співробітництво та плідну взаємодію з дитячим санаторієм «Прикарпатський» в Яремче.

Illustration

06.04.2023.Забезпечуємо умови душових кімнат і туалетів якими користуються діти. Дякуємо керівництву санаторію «Прикарпатський», що в м. Яремче, за участь в підключенні та встановленні переданих бойлерів в санаторії.

Illustration

05.04.2023Робоча зустріч з директором Івано-Франківського обласного центру соціальних служб Ростислав Микитюк в рамках проєкту “Посилення захисту внутрішньо переміщених дітей, найбільш незахищених дівчат і хлопців, у чотирьох областях на Заході України”

Illustration

05.04.2023Протягом січня, лютого, березня відбулася видача гуманітарної допомоги в м. Ірпінь, для мешканців Бучанського району.
Гуманітарна підтримка включає продуктові набори для сім'ї, набір товарів гігієнічного призначення для сім'ї, ковдри.

Illustration

04.04.2023Морська Казка ОкеанаріумПроект реалізується Жовто Блакитні Крила/Yellow Blue Wings за підтримкою ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine (№ UKR-22/UKR_CBPF/SA1/P-H-S-NFI/INGO/23517).

Illustration

02.04.2023Проект «Комплексна підтримка сімей з дітьми з інвалідністю, що постраждали від війни в Україні» продовжує свою роботу в Приірпінні. Кожну суботу та неділю в приміщеннях Бучанського інклюзивно-ресурсного центру працюють групи денного догляду, в яких діти з особливими потребами соціалізуються та отримують нові різноманітні знання та навички. Фахівці-психологи проводять розвиваючі та корекційні групові заняття, з використанням насамперед інтерактивних комунікаційних методик.

01.04.2023Столи та стільці для залу прийома їжі для школярів, які евакуювалися з Маріуполя та проживають в Київської области.
В рамках проекту «Екстрена допомога дитям та сім’ям в України» забезпечуються заклади які надали прихисток школярам та сім'ям з дітьми.
ChildFund Deutschland
#МаріупольськийМіськийЛіцей

30.03.2023В рамках Проекту «Екстрена допомога дітям та сім’ям Україні» ми продовжуємо допомагати дитячим закладам.
В березні Фонд передав облаштування для житлових кімнат в санаторну школу-інтернат м.Київ, у вигляди корпусних меблів - комодів для особистих речей. На цей час передано 16 комодів.
Дякуємо ChildFund Deutschland за підтримку дитячого закладу, який постраждав за часи бойових дій на півночі Києва.

23.03.2023Проект «Екстрена допомога дітям та сім’ям України» охоплює допомогу дитячим закладам. В березні Фонд передав облаштування для побутових кімнат в санаторну школу-інтернат м.Київ, у вигляди індивідуальних шаф для речей. Усього передано 5 комплектів шаф загальною вартістю 76 000 грн.Дякуємо ChildFund Deutschland за підтримку дитячого закладу, який постраждав за часи бойових дій на півночі Києва.

23.03.2023Облаштування житлових кімнат для дітей в дитячому санаторії «Прикарпатський» забезпечили в рамках проекту:
«Екстрена допомога дітям та сім’ям в Україні».
Один з житлових корпусів отримав нові ліжка, матраси, оновлену ігрову кімнату, завдяки підтримці ChildFund Deutschland та кооперації і підтримки керівництва санаторію Sanatoriy Prykarpatsky

Illustration

Команда Фонду щиро вітає нашого колегу з вагомою та ціною державною нагородою України. 

Illustration

23.03.2023До нас завітала команда Terre Des Hommes :
Клаудіо Ріні - директор з операційних питань штаб-квартири Tdh
Йонуц Райта - голова делегації в Україні Tdh
Ольга Домбровська - заступниця голови делегації в Україні Tdh
Анастасія Дорошенко - координатор захисту дітей Tdh
Антон Білюк - менеджер проектів та програм Tdh
Зустріч відбулася теплою та плідною.
Було обговорено діючий проект та можливості майбутніх проектів в рамках партнерської співпраці.
Terre des hommes - Україна

Illustration

17.03.2023Проект «Комплексна підтримка сімей з дітьми-інвалідами, які постраждали від війни в Україні» триває. Протягом цього тижня родини Вишгородської, Димерської та Петрівської громад отримували дитячі взуття та одяг, ковдри. Наступний етап проекту - оплата замовлених медичних послуг та медикаментів.

Illustration

16.03.2023☝��Зроблено майстрами ВПО в Шелтері.🥐 Смачні, несолодкі, легкі ( зменшено вміст жиру), вироблено за технологічною картою, яка розроблено кухарем в шелтері.Ми дуже цінуємо та намагаємось максимально підтримати сім'ї, які вимушено переїхали в нові міста.🐝 Облаштувати та зробити умови для розвитку та створенню нових робочих місць, нових професій, отриманню нових сенсів від жіття в сучасних умовах.Sanatoriy PrykarpatskyChildFund Deutschland

Illustration

10.03.2023Проект «Комплексна підтримка сімей з дітьми-інвалідами, які постраждали від війни в Україні» завітав до Макарівської територіальної громади. 15 родин-бенефіціарів проекту отримали новий дитячий одяг, комфортне взуття та теплі ковдри. Зустріч з родинами відбулася на території Lighthouse Makariv – благодійного реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю Макарівської ОТГ.

Illustration

08.03.2023Нам пріємно отримувати такі теплі відгуки та ми дуже цінуємо всіх вас!

Illustration

01.03.2023З лютого розпочалась серія онлайн сесій "Казковий друг" за темами: "Знайомство", "За межами планет", "Емоції".
Проект впроваджується ГО «Можливості. Мотивація.Медіа»
За підтримки проєкту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні», який впроваджується компанією GIZ Ukraine GIZ за дорученням Уряду Німеччини

Illustration

28.02.2023Новий напрямок у просторі Генерація.UA Тепер у дітей з’явилася можливість реалізувати свої фантазії з 3-D принтером.Дякуємо за надані можливості Tolocar: Mobile Makerspaces in Ukraine.

Illustration

25.01.2023Реалізуючи гуманітарні проекти, разом з колегами ГО«Право на захист» надаємо та отримуємо юридичні консультації.
ВПО повинні знати як себе захищати.

Illustration

26.12.2022Ми продовжуємо надавати підтримку сімьям та дітям по гуманітарному напрямку, а саме, підтримка зимовим взуттям дітей з м. Ірпінь.
Цього разу нам вдалося видати більше 60 пар взуття для школярів.

Illustration

23.12.2022Творчій майстер клас "Янголятко для Миколайчика" у центрі Генерація UA та Sanatoriy Prykarpatsky

Illustration

20.12.2022Наша команда ще місяць тому розпочала підготовку до зимного періоду. В наших планах надати комплексну допомогу для дітей та родин Вишгородщині та Ірпінь, Буча, Гостомель, які постраждали від війни.Ми плануємо підтримати родини з дітьми теплим дитячим взуттям, зимовим одягом (куртки, костюми), продукти харчування.

Illustration

09.12.2022Мешканці Ірпеня отримають багатоцільову грошову допомогу і
товари першої необхідності для зимового періоду від міжнародної організації

Illustration

07.12.2022Протягом тривалого періоду ми займаємося модернізацією кухонь. Наразі надаємо підтримку та забезпечуємо кухонні процеси технікою для шелтерів, де перебуває велика кількість сімей з дітьми.

Illustration

04.12.2022Нещодавно ми створили ще одну локацію, нові умови для дітей, яки перебувають на реабілітації та оздоровленні в дитячому санаторію «Прикарпатський».Побудовано майданчик з універсальним покриттям для різних видів спорту та занять на свіжому повітрі.Створений майданчик виконано за підтримки Дитячого фонду Німеччині Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland

Illustration

18.11.2022Це команда Жовто блакитних Крил яка допомагає українцям в ці складні часи в надзвичайних умовах!

Illustration

14.11.2022Продовжуємо працювати із Івано-Франківською Обласною Організацією Товариства Червоного Хреста України

Illustration

04.11.2022General Coordination Meeting for the Kyiv Region, 04/11/2022
OCHA Kyiv Hub Team

Illustration

29.10.2022Взяли участь в робочій зустрічі на тему: «Дотримання та реалізація прав дитини та сім’ї, молоді та спорту: виклики та реалії».

Illustration

02.09.2022Понад 300 дітей пройшли реабілітацію та оздоровлення в наших подорожах Україною

Illustration

03.08.2022Продовольча допомога дітям в Чернігівській області

Illustration

29.07.2022Створюємо умови в прихистках

Illustration

29.07.2022Вакансія

Illustration

28.07.2022Спільна робота на базі дитячого санаторію

Illustration

25.07.2022Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівська міська рада

Illustration

25.07.2022Підтримка дітей Ніжинського району

Illustration

23.07.2022Психологічні тренінги для дітей

Illustration

23.07.2022Реабілітація дітей у туристичних походах

Illustration

20.07.2022Робота з дітьми в прихистках

Illustration

18.07.2022Екстрена гуманітарна допомога для школярів

Illustration

17.07.2022Підтримка розвитку та виховання дітей

Illustration

17.07.2022Забезпечення гарячим харчуванням ВПО в прихистках

Illustration

16.07.2022Підтримка ВПО в прихистках

Illustration

15.07.2022Гуманітарна допомога школярам з Бучі

Illustration

13.07.2022Облаштування умов проживання для ВПО

Illustration

12.07.2022Літо 2022

Illustration

12.07.2022Настільні ігри з дітьми на локаціяї Фонду

Illustration

11.07.2022Залучення дітей до творчих напрямів

Illustration

09.07.2022Лялькотерапія для дітей у прихистках на Тернопільщині

Illustration

09.07.2022Гуманітарна допомога сім'ям з дітьми з Чернігова

Illustration

06.07.2022Активна програма в кемпі

Illustration

05.07.2022Продовжує діяти психологічний хаб в Чернігові

Illustration

02.07.2022Про нас пише інтернет-газета Тернопільщини

Illustration

01.07.2022Насичене життя дітей у кемпі

Illustration

01.07.2022Гуманітарна допомога в Бучі

Illustration

01.07.2022Створення дитячої ігрової кімнати у прихистку

Illustration

29.06.2022Літні кемпи для дітей, які постраждали від війни в Україні

Illustration

28.06.2022Забезпечення продуктами прихистків

Illustration

26.06.2022Розширення програми для дітей ВПО ексурсіями та туристичними походами

Illustration

26.06.2022Створюємо умови для працевлаштування для ВПО

Illustration

24.06.2022Команда на локаціях прихистків та дитячої реабілітації

Illustration

23.06.2022
Дитяча йога в психологічному хабі в Чернігові

Illustration

21.06.2022Облаштування прихістків

Illustration

20.06.2022Пожертвування

Illustration

18.06.2022Робота вчителів з дітьми

Illustration

17.06.2022Нові місця для проживання ВПО

Illustration

17.06.2022Ознаки проблем з гнівом

Illustration

17.06.2022Лікування казками: як це працює у прихистках для дітей

Illustration

16.06.2022Психологічна допомога дітям

Illustration

16.06.2022Подяка від ліцею Ірпеня нашому фонду 

Illustration

15.06.2022Організація дитячого дозвілля під час літніх канікул 

Illustration

15.06.2022Пісочна терапія у психологічному хабі в Чернігові

Illustration

14.06.2022Співоча терапія у прихистку на Тернопільщині

Illustration

14.06.2022Психологічний хаб у Чернігові

Illustration

11.06.2022Гуманітарна допомога родинам з дітьми в Чернігові

Illustration

11.06.2022Облаштування прихистку на Франківщині

Illustration

09.06.2022Корисне дозвілля у прихистку на Франківщині

Illustration

09.06.2022105 день війни, місто Чернігів

Illustration

08.06.2022Розширення мережі дитячих центрів

Illustration

06.06.2022Модернізація обладнання для прихистку Франківщини

Illustration

06.06.2022Допомога дітям з міст Ірпінь та Чернігів

Illustration

05.06.2022Участь дітей з прихистку у конкурсі від ДСНС

Illustration

05.06.2022Інтерв'ю освітянки Ірини Святченко про навчанням дітей з Маріуполя

Illustration

04.06.2022Мульт-терапія для дітей у прихистку на Франківщині

Illustration

03.06.2022Діяльність МБФ "Жовто-блакитні крила"

Illustration

03.06.2022Мрії дітей записані на прапорі Батьківщини. Франківщина.

Illustration

02.06.2022День захисту дітей у прихистку на Тернопільщині

Illustration

02.06.2022Спортивні змагання у прихистку на Тернопільщині

Illustration

02.06.2022Вілеокліп на пісню "Стефанія" талановитих дітей з нашого прихистку на Івано-Франківщині

Illustration

01.06.2022День захисту дітей

Illustration

31.05.2022Ранкові заняття у прихистку на Івано-Франківщині

Illustration

30.05.2022Наша участь у благодійному ярмарку

Illustration

30.05.2022Відгуки про нашу роботу

Illustration

29.05.2022Останній дзвоник у прихистках

Illustration

28.05.2022Забезпечення запитів та потреб на нових локаціях

Illustration

28.05.2022Психологічна підтримка дітей

Illustration

27.05.2022Завзяті кухарі у прихистку Тернопільщини

Illustration

26.05.2022Іграшки для дітей у прихистку м.Яремче

Illustration

26.05.2022Допомога м.Чернігів

Illustration

26.05.2022Некисла ігротека в прихистку на Тернопільщині

Illustration

24.05.2022Запрошуємо до співпраці у сфері соціально-психологічної підтримки дітей

Illustration

23.05.2022Майстерка з вовняної акварелі для дітей

Illustration

22.05.2022Допомога для Вишгорода, Ірпеня, Чернігова

Illustration

20.05.2022День вишиванки в одному із прихистків

Illustration

19.05.2022День української вишиванки

Illustration

19.05.2022Допомога місто Ірпінь

Illustration

19.05.2022Допомога з харчуванням у прихистку

Illustration

16.05.2022Підтримка дорослих

Illustration

16.05.2022Запрошуємо міжнародні донорські організації до співпраці

Illustration

16.05.2022Майстер-клас з валяння вовни для дітей

Illustration

15.05.2022Міжнародний день сім'ї

Illustration

15.05.2022Відеоролик з екофестивалю "Сади миру"

Illustration

14.05.2022Як птахи допомагають дітям позбутися стресу

Illustration

13.05.2022Студія "Малювака" у прихистку на Тернопільщині

Illustration

13.05.2022Створення Центри гуманітарної та психо-соціальної допомоги для дітей у прихистках в місті Яремче

Illustration

13.05.2022Продукти харчування для прихістків Тернопільщини

Illustration

12.05.2022Проєкт "Сади миру" у прихистках

Illustration

11.05.2022Цікаві екскурсії для дітей з прихистків

Illustration

11.05.2022Допомога сім'ям Чернігівщини

Illustration

10.05.2022Освітньо-розвивальні мультихаби в прихистках

Illustration

09.05.2022Творча майстерня у прихистку на Рівненщині

Illustration

09.05.2022Допомога на Київщині, Ірпінь

Illustration

08.05.2022День матері

Illustration

07.05.2022Допомога діткам Ірпеня