Подяки та відгуки

Наші історії

Illustration

Тетяна Шкарупа, мама трьох дітей.

Пережити євакуацію і адаптуватися в нових умовах, як в мене це вийшло. З початком війни, як і багато українців я втратила не тільки житло, але і роботу. Так склалося, що в моєму житті зустрівся благодійний фонд "Жовто Блакітні Крила" , котрий надав не тільки прихисток для моєї багатодітної родини а і повністю забезпечив побутовими речами, харчуванням, гігієною, але і підтримав моє прагнення знайти нову професію, стати перукарем. Це був дуже відповідальний крок і водночас шанс до нового жіття в нової громаді і іноді для того, щоб обрати новий шлях, потрібна підтримка інших.Завдяки тому, що моя родина була запечена всіма необхідними умовами для проживання, я змогла дозволити собі йти до своєї мрії - працювати в б'юті сфері. Пройшла навчальні курси перукарів, колориста, знайшла роботу і на теперішній час можу з впевненістю дивитися в майбутнє.Велика подяка керівнику фонду Людмилі Чуркіной та Олексію Симонову за довготривалу підтримку і за все добре, що зробили для нашої сімʼї. Тепер наша сімʼя справляється самостійно, живе в Івано Франківську, і я запрошую всіх до себе на сеанс нової зачіски і гарного настрою.

Подяки батьків

Illustration

Марія Кукла:

"Щиро дякуємо нашим психологам за їх сумлінну роботу. Ви справжні чарівниці, бо знаходите індивідуальний підхід до кожної дитини. Діти відчувають турботу, енергію доброти і у вихідні дуже поспішають на заняття. А ще для них це нагода поспілкуватися між собою офлайн, а для батьків - можливість трішки відпочити".

Illustration

Мілецька Маша:

Я, Мілецька Маша - мама чудових та бешкетних трьох дітей, наша родина вдячна роботі та турботі фонду Жовто-Блакитні Крила. Завдяки фонду в таких нелегкий і страшний період війни діти можуть на недовгий час відволіктись та продовжити своє дитяче життя, а саме: відвідати цікаві, різноманітні екскурсії, які проходять в парку, в Океанаріумі, Динозавр парку, Експерітаріумі та побачити прекрасне і досконале природи. Зрештою, перебуваючи на свіжому повітрі, діти загартовуються фізично, інтегрування таких дітей в сучасне суспільство. Дякуємо фонду за організацію тафінансову підтримку, бажаємо процвітання та спокійної праці.

Illustration
Illustration

Джім Оксана:

Я - мама переселенка з дитиною-підлітком з інвалідністю. Дуже вдячна фонду Жовто-Блакитні Крила за допомогу в фінансовому плані, завдяки фонду ми отримали необхідні ліки та медичну процедуру під назвою Електроенцефалографія (ЕЕГ) і змоглиотримати результати та проаналізували фізіологічну зрілість і стан сина, наявність осередкових уражень, загальномозкових розладів і їхній характер.Також вдячні фонду за їх психологічну підтримку та впевненість. Це безцінна допомога і величезний вклад в здоров'я Артура!!! Ми вдячні за таку підтримку. Дякую від щирого материнського серця.


В Генерації UA Жовто-Блакитні Крила мій син Богдан з задоволенням та власним ентузіазмом відвідує групу денного дня, хочу відмітити, що я також з задоволенням його погоджуюсь на його перебування в Генерацію, бо це для мене тимчасовий відпочинок і єдина можливість вирішити свої нагальні справи. Дитина в групі денного дня комунікує з іншими дітьми, тому не використовує телефон, бо живе спілкування додає настрій та емоції. Дитина має організоване дозвілля, комфорт, спокій та психологічну підтримку. Діти займаються простими, але в той час важливими для їх розвитку заняттями: рухливі ігри на повітрі, творчі завдання, психологічні методи, вони гарно впливають на дітей. Потрібно сказати, що горячий обід та спланованні корисні перекуси піднімають апетит в колективі. Дякуємо!