Благодійна організація «Благодійний Фонд «Жовто Блакитні Крила» оголошує вакансію шукаємо психолога в м. Ірпінь, м. Яремче, м. Ужгород в новоствореному центрі для дітей та молоді, які спрямовані на психосоціальну підтримку та розвиток.

Наші центрі спеціалізується на наданні освіти та підтримки дітей, які опинилися в складних життєвих умовах, дітям з багатодітних сімей, дітям з особливими освітніми потребами. Ми шукаємо кваліфікованих психологів, в проект на шість місяців.
Обов’язки:
Здійснення психологічної оцінки потреб та можливостей дітей;Надання психологічної підтримки дітям, їх батькам та вчителям, вихователям;Співпраця з батьками, вчителями та іншими спеціалістами для оптимального розвитку дітей;Проведення індивідуальних онлайн та офлайн консультацій з дитиною;Консультування батьків щодо вікових особливостей дитини;Розробка та проведення групових занять з дітьми різних вікових категорій залежно від запитів;Проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання повторним випадкам насильства щодо постраждалої особи та формування нульової толерантності до його проявів у суспільстві;Ведення відповідної документації та статистичної звітності за результатами наданих послуг.Умови роботи:
Робота на 0,5 ставки, з узгодженням часу консультацій;Початок роботи з червня/липня місяця;Оформлення можливе як з фізичними особами, так і з фізичними особами-підприємцями, шляхом укладання щоквартальних договорів цивільноправового характеру;Заробітна плата 1 раз на місяць.Вимоги:
Досвід роботи на аналогічній посаді принаймні 2 роки;Знання методик та технік роботи з дітьми з особливими освітніми потребами;Вміння створювати емоційно прийнятне середовище для дітейВідмінні комунікативні та міжособисті навички;Здатність ефективно працювати в команді;Бажання удосконалювати свої професійні навички;Бажання допомогти, тактовність, доброзичливість, вміння слухати;Розуміння та здатність зберігати конфіденційність і повагу до відвідувачів центру/бенефіціарів;Знання вікових і психологічних особливостей дітей різних вікових категорій, сімейної психології, психокорекції дітей та підлітків.

Територіально центрі знаходяться:
м. Ірпінь, вул. Северінівська 129 а
м. Яремче, вул. Свободи 315
м. Ужгород, вул. Студентська набережна 4.


Якщо Ви відповідаєте нашим критеріям та Вас влаштовують умови роботи, надсилайте своє резюме.


Пропозиції та резюме надсилати на адресу: moc.liamg%40nifwby
З поміткою «Вакансія психолога»