Проект за підтримки фонду "WeWorld" Італія

З серпня 2022 розпочалося співробітництво між Ірпінською міською радою, командою Фонду «Жовто Блакитні Крила» та міжнародною гуманітарною організацією WeWordl (Italia).Сплановано реалізацію проекту, який направлено на гуманітарну підтримку місцевого постраждалого населення м.Ірпінь.Проектом заплановано надати матеріальну допомогу та надання прямої грошової допомоги сім'ям.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

В Ірпені реалізується новий проект для допомоги та підтримки мешканцям, які постраждали від війни

*Програма націлена на підтримку мешканців району СМУ м. Ірпінь

1. Інформація щодо допомогиГуманітарна організація WeWorld WeWorld-GVC (Італія) у партнерстві з Благодійним фондом Благодійний фонд «Жовто-блакитні крила» (Україна), за фінансової підтримки WeWordl та GVC AICS, (Італійське агентство зі співробітництва і розвиток) проводить збір даних (анкетування) для надання своєї допомоги, яка складається з грошової - 2220 гривень на місяць протягом 3-х місяців на кожного члена в домогосподарстві (6 660 грн.) з метою допомогти їм задовольнити свої нагальні потреби, зокрема, на тимчасове житло, харчування та предмети особистої гігієни і матеріальної допомоги - предмети утеплення на домогосподарство (1 електрообігрівач + 2 термоковдри) з метою допомогти їм перезимувати в складних умовах, які склалися внаслідок війни.

 • Читати далі...

  2. Критерії вразливостіПрограма націлена на підтримку мешканців району СМУ м. Ірпінь, житло яких, повністю або частково пошкоджене під час вторгнення на ранній стадії конфлікту (IV та III категорії пошкодження).Нові критерії відповідності включають: 1. Осіб чи сімей, які відносяться до однієї з категорій нижче: · непереміщені особи (мешканці),· особи, які повернулися· ВПО в м. Ірпіньякі відповідають одному або декільком із наведених нижче критеріїв вразливості: · багатодітна родина;· дитина-сирота/напівсирота;· діти, позбавлені батьківського піклування;· людина з інвалідністю;· мати-одиначка, батько-одинак;· малозабезпечена родина;· постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС;· учасники бойових дій;· та інші соціальні статуси.
  Увага: Ви не можете зареєструватися, якщо ви вже зареєстровані для отримання фінансової допомоги на таку ж суму від інших гуманітарних організацій або агентств ООН, або вже отримали таку допомогу.
  2. Процес збору данихЗ метою визначення чи відповідають мешканці критеріям вразливості будуть проведені необхідні анкетування. Лише особи, які відповідають критеріям, будуть включені у програму багатоцільової грошової допомоги. Анкетування будуть здійснюватися при попередній реєстрації за телефоном.Про невідповідність критеріям вразливості особи будуть проінформовані співробітником у телефонній розмові під час попередньої реєстрації. Якщо домогосподарство/особа відповідає критеріям вразливості для отримання грошової (матеріальної) допомоги, вона буде запрошена на збір особистих даних (анкетування).Для проходження анкетування голова домогосподарства повинен мати документи:- на кожного члена родини: паспорт, або інший визначений законами України документ, що посвідчує особу, ідентифікаційний код (при його наявності), свідоцтва про народження дитини. - довідка ВПО на всіх членів домогосподарства, які проживають в м.Ірпінь;- документ, який підтверджує втрату житла на території району СМУ м. Ірпінь внаслідок бойових дій;- документ про склад членів домогосподарства;
  Якщо Ви бажаєте отримати виплати на банківську карту, додатково надайте реквізити банківського карткового рахунку (IBAN).Вся надана інформація є конфіденційною. Надаючи свої персональні дані, ви даєте згоду на передачу деяких даних постачальнику фінансових послуг з метою отримання фінансової допомоги.
  4. Сума грошової допомогиСума допомоги базується на сумі прожиткового мінімуму прогнозованого на квітень 2022 року та становить 2220 грн. на кожного члена родини на місяць та покриває тримісячний період. 5. Покриття програмиЗа погодженням з урядом та гуманітарними організаціями, збирання даних для включення у програму грошової (матеріальної) допомоги буде проводитися районі СМУ м. Ірпінь 6. Спосіб виплатиВся сума відразу за 3 місяці буде перерахована голові домогосподарства (визначеного при реєстрації на допомогу).
   ГРОШОВУ ДОПОМОГУ МОЖНА ОТРИМАТИ ЧЕРЕЗ БУДЬ-ЯКИЙ БАНК УКРАЇНИ за умови, що банківська картка, номер якої ви вказуєте під час реєстрації, є гривнева та належить основному заявнику від вашої родини. Переконайтеся, що ваша банківська картка немає обмежень щодо певних видів переказів. Тим, хто не має банківської картки отримають допомогу іншим способом.Грошова допомога надається за допомогою банківського переказу на особистий рахунок бенефіціара. УВАГА: для цього виду допомоги не потрібно мати жодного спеціального банківського рахунку. Для тих, хто не має банківських рахунків, допомога надаватиметься іншим способом. Одержувачі отримають SMS-повідомлення про перерахування допомоги.
  8. Механізм скарг і відповідейЯкщо у Вас виникли запитання щодо допомоги, або у Вас є відгук, пропозиція чи скарга щодо роботи організації та/або персоналу партнерської організації, Ви можете звертатися: Адреса приймання документів:м. Ірпінь, вул. Северинівська 118а. (Конференц Холл)Тел для довідок:+380937691077+380955485960