Звітність Фонду

ЗАГАЛЬНИЙ ЗВІТ, 2023

Illustration

Протягом року Фонд працював над трьома проєктами у 5 регіонах країни - Київська, Чернігівська, Харківська, Івано-Франківська, Закарпатська, зокрема 30 населених пунктів. 
Завдяки сприянню та фінансовій підтримці партнерів та донорських організацій було досягнуто потрібних показників та реалізовано ефективні та надважливі ініціативі задля дітей та молодого покоління України.

Бучанський р-н, 2023

Illustration

В Київському регіоні здійснювали активну діяльність у сфері надання послуг з гуманітарної допомоги, психосоціальної підтримки, комплексної допомоги вразливим категоріям населення.
Завдяки сприянню та фінансової підтримки Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine, Міністерства закордонних справ Німеччини (GFFO) та Terre des hommes Deutschland e.V

Сміливість в долонях, 2023

Illustration

Проєкт «СМІЛИВІСТЬ В ДОЛОНЯХ» - Посилення захисту внутрішньо переміщених дітей» реалізує Західноукраїнський Консорціум Захисту Дітей, до складу якого входять Фонд Terre des hommes в Україні, Благодійний фонд «Посмішка ЮА» та Благодійний Фонд «Жовто-Блакитні Крила», за підтримки Гуманітарного фонду для України.

Яремче 2022

Illustration

3 травня на базі дитячого санаторію «Прикарпатський», що у м. Яремче Івано-Франківської області, за фінансової підтримки Дитячого Фонду Німеччини (ChildFund Deutschland) ми розпочали Програму екстреного реагування, в рамках якої було організовано прихисток для евакуйованих