Фонд "Жовто Блакитні" Крила працює в Україніу сфері захисту прав дітейз 2014 року

Проєкти

 • Illustration

  Мережа Центрів Генерація UA

  м. Ірпіньм. Вишгород м. Яремче ( м. Сєвєродонецьк, м. Маріуполь ) 

  Мультифункціональні центри розвитку дітей, молоді та вчителів

 • Illustration

  Проєкт для сімей з дітьми з інвалідністю

  м. Буча
  м. Вишгород

  Комплексна підтримка сімей з дітьми з інвалідністю, які постраждали від війни в Україні.

 • Illustration

  Проєкт Консорціуму "Сміливість в долонях"

  2023
  м. Яремче

  Посилення захисту реалізує Західноукраїнський Консорціум Захисту Дітей, до складу входять Фонд Terre des hommes - Україна, Благодійний фонд Посмішка ЮА та Благодійний Фонд Жовто-Блакитні Крила/Yellow-Blue Wings, за підтримки Гуманітарного фонду для України.

 • Illustration

  Проєкт "WeWorld"

  Серпень 2022
  Ірпінь

  З серпня 2022 розпочалося співробітництво між Ірпінською міською радою, командою Фонду «Жовто Блакитні Крила» та міжнародною гуманітарною організацією WeWorld (Italia).

Гуманітарна допомога

Впродовж 5 місяців війни діяльність Фонду була поширена у 13 регіонах країни - Чернігівська, Київська, Вінницька, Рівненська, Тернопільська, Івано-Франківська, Закарпатська, Миколаївська, Львівська, Одеська, Луганська, Сумська, Полтавська.Допомогу ми отримували від дитячого Фонду Німеччини "ChildFund Deutschland".

Прихистки для сімей з дітьми, які постраждали від війни

З початком повномасштабної війни Фондом було організовано прихистки в Рівненській обл, Тереопільській обл та Івано- Франківській обл. Протягом 5 місяців охоплено понад 1000 сімей з дітьми, які постраждали від війни.Допомогу ми отримували від дитячого Фонду Німеччини "ChildFund Deutschland".

Психологічна допомога

На сьогодні активно працюють центри реабілітації та психосоціальної підтримки для дітей «Генерація UA» у м. Вишгород, м. Чернігів та м. Яремче. Психологічну допомогу отримали понад 800 дітей та 400 дорослих.Допомогу ми отримували від дитячого Фонду Німеччини "ChildFund Deutschland".

Освітньо-реабілітаційні заходи

Команда Фонду продовжує реалізовувати ініціативи та проекти у забезпеченні дітей освітніми послугами та належним дозвіллям, зокрема організація літніх кемпів та навчальних тренінгів.Допомогу ми отримували від дитячого Фонду Німеччини "ChildFund Deutschland".

Участь у кластерах

Активно беремо участь у зустрічах щодо гуманітарної діяльності в Україні, зокрема: Кластер з продовольчої безпеки та засобів до існування, Сабкластер з питань захисту дітей (під керівництвом ЮНІСЕФ) та Shelter Cluster Ukraine 

Транспортно-логістична мережа

З березня 2022 року було створено та налагоджену транспортну-логістичну мережу, яка допомагає реалізовувати завдання Фонду максимально ефективно та результативно по всім діючим локаціям.

Підтримка дітей з інвалідністю

Протягом реалізації заходів по екстреному реагуванні, за підтримкою Дитячого Фонду Німеччини ми змогли допомогти ліками та товарами першої необхідності більш ніж 50 сім'ям в Вишгороді, 60 сім'ям в Києві, 20 сім'ям в Львові, зокрема це сім'ї з дітьми з інвалідністю в співпраці з Урядовим уповноваженим з прав осіб з інвалідністю Тетяною Баранцовой.


Підтримка ліками медичні заклади та населення


Підтримка освітян

Основні завдання команди: розробляти та реалізовувати програми психосоціальної підтримки. Створювати простори для роботи в напрямку психологічного та емоційного розвантаження. Надавати підтримку дітям в освітніх напрямах та організовувати туристичні походи з вивченням краєзнавства.