На початку року в Київській області стартував проект «Комплексна підтримка сімей з дітьми з інвалідністю, які постраждали від війни в Україні».
В містах Буча та Вишгород почали роботу два центри денного догляду для дітей з інвалідністю. Тут 60 маленьких мешканців столичного регіону, в товаристві нових друзів та під турботливим наглядом 12-ти корекційних психологів, в ігровій та навчальній формах отримують нові знання та навички, розвивають свої таланти та здібності.
Друга складова комплексної підтримки – це адресна закупівля для дітей з інвалідністю якісних ковдр, зимових курток, теплих костюмів та комфортного взуття. Також діти, їх батьки, опікуни, брати та сестри отримуватимуть безкоштовні для них медичні послуги та необхідні ліки. В рамках проекту опрацьована інформація щодо потреб 156 сімей (510 дітей та дорослих), переважна більшість з яких мешкають в найбільш постраждалих від війни громадах Київської області – Бучанській, Вишгородській, Димерській, Макарівській та Ірпінській.
Насичений позитивними емоціями та сповнений творчим натхненням майстер-клас з виготовлення найсмачнішої піци пройшов у Вишгороді. Діти з особливими потребами відчули себе справжніми майстрами-піццайолі, яким лише трохи допомагали шеф-кухар ресторану FAMILY CLUB та психологи-вихователі проекту комплексної підтримки сімей в Київській області.
7 червня
26 травня
У червні розпочато черговий етап проєкту з комплексної підтримки сімей, що виховують дітей з інвалідністю в Київській області. Це – організація надання консультативно-діагностичної допомоги та забезпечення необхідними лікам бенефіціарів проєкту. За результатами тендера для надання медичних послуг обрано три мережеві клініки: «ДОБРОБУТ», «АДОНІС» та «МЕДІКОМ». Шановні батьки, не зволікайте з оформленням відповідних документів, дбайте про здоров’я своїх дітей та бережіть свої родини в такий непростий час.
Дозвілля на свіжому повітря щосуботи проводитимуть для груп дітей з особливими потребами, психологі центру Генерація ЮА, що в Вишгороді.
«В реаліях війни проблеми психологічні часто посилюються на фоні проблем соціальних».
В Київській області триває проект Благодійного фонду «Жовто Блакитні Крила» - «Комплексна підтримка сімей з дітьми з інвалідністю, які постраждали від війни в Україні». Проект включає, окрім інших складових, організацію та роботу Центрів денного догляду. Кожної суботи та неділі в Бучі та Вишгороді шістдесят дітей з особливими потребами в ігрових, адаптованих до їхнього стану, формах набувають нових знань та навичок, розвиваються фізично та покращують свій психологічний стан. Головними в цьому навчально-виховному процесі виступають дванадцять фахових корекційних психологів. І сьогодні наша розмова з Тетяною Трофімовою, психологом Вишгородського Центру. Text